Select Page

PISNI popravni, predmetni in dopolnilni izpiti začnejo v petek, 29. 6. 2018 in bodo potekali do vključno ponedeljka, 2. 7. 2018.

VSI pisni izpiti se začnejo ob 8.00 uri zjutraj.

Ustni izpiti  pri prof. Cvetki Bajec in Ariani Jurca  bodo že 29. 6. 2018 ob 9.45 v učilnici 21.

Pri prof. Urošu Turku bodo ustni izpiti pri EKP ( 2.S)  v ponedeljek, 2. 7. 2018 ob 10.00 oz  ob 12.00 v učilnici 17.

Ustni izpiti pri prof. Ivanu Fajdigi   M5- OOM za 1.E bodo tudi že 2. 7. 2018 ob 8. 00 v učilnici 22.

Vsi ostali ustni izpiti bodo od 3. 7. 2018 do vključno 5. 7. 2018. Razpored za ustne izpite bo objavljen v prostorih šole (najverjetneje v tajništvu šole).

 

RAZPORED PISNIH IZPITOV

 

Gimnazija

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
29. 6.

1. A

 

 ITA Bajec Cvetka

Cvetka Bajec

Kristan Boris

21
29. 6. 1. B MAT Babič P. Jolanda

Cvetka Bajec

Kristan Boris

21
29. 6. 2. A ITA Bajec Cvetka

Cvetka Bajec

Kristan Boris

21
29. 6. 2. A MAT Valenčič Rudi

Cvetka Bajec

Kristan Boris

21
29. 6. 2. B FIZ Aleksić T. Jadran

Cvetka Bajec

Kristan Boris

21
29. 6. 2. B ITA Bajec Cveka

Cvetka Bajec

Kristan Boris

21
29. 6. 3. A SOC višanje Počkar Mirjam

Cvetka Bajec

Kristan Boris

21
29. 6. 3. A MAT Babič P. Jolanda

Cvetka Bajec

Kristan Boris

21
29. 6. 3. B NEM Jenček O. M.

Cvetka Bajec

Kristan Boris

21
29. 6. 3. B NEM višanje Jenček O. M.

Cvetka Bajec

Kristan Boris

21

 

Ekonomska šola

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
29. 6. 1. S MAT Tiringer K. Andreja

Ariana Jurca

Jelušič Gorazd

20
29. 6. 2. S MAT Tiringer K. Andreja

Ariana Jurca

Jelušič Gorazd

20
29. 6. 3. S MAT Tiringer K. Andreja

Ariana Jurca

Jelušič Gorazd

20
29. 6. 3. S ANG Jurca Ariana

Ariana Jurca

Jelušič Gorazd

20
29. 6. 2. S SLO Jenček O. Mojca

Ariana Jurca

Jelušič Gorazd

20
29. 6. 4. S MAT Tiringer K. Andreja

Ariana Jurca

Jelušič Gorazd

20
29. 6 Izob. odrasli SLO Jenček O. M

Ariana Jurca

Jelušič Gorazd

20
29. 6. Izob. odrasli SLO Koren V. Katja

Ariana Jurca

Jelušič Gorazd

20
29. 6. Izob. odrasli SLO Gerželj Alenka

Ariana Jurca

Jelušič Gorazd

20

 

Strojna šola

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
29. 6. 1. E ANG Kristan Eva

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 1. E MAT Ažnik Tjaša

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 1. E OK3 Djorjević Predrag

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 1. F MAT Ažnik Tjaša

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 1. F  M2-MOP Djordjević Predrag

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 2. E CNC Majdič Rok Majdič Rok 28
29. 6. 2. F MAT Tiringer K. Andreja

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 2. H MAT Počkaj Vladimir

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 3. H MAT Počkaj  Vladimir

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 4. M MAT  Valenčič  Rudi

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 4. M OIA Krašna Branko

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 5. M MAT Valenčič Rudi

Krašna  Branko

Likar Žarko

16
29. 6. 5. M OIA Krašna Branko

Krašna  Branko

Likar Žarko

16

 

Gimnazija, ekonomska in strojna šola

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
30. 6. 1. B FIZ  Marolt Mirjana

Marolt Mirjana

Kocjančič T. Ana

21
30. 6. 1. S NEM Rosina S. Bojana

Marolt Mirjana

Kocjančič T. Ana

21
30. 6. 2. S NEM Rosina S. Bojana

Marolt Mirjana

Kocjančič T. Ana

21
30. 6. 3. S NEM  Mlakar Lidija

Marolt Mirjana

Kocjančič T. Ana

21
30. 6 1. F TKP Mislej Danijel

Marolt Mirjana

Kocjančič T. Ana

21
30. 6. 4. M ANG Kafol Mateja

Marolt Mirjana

Kocjančič T. Ana

21
30. 6. Izob. odrasli ZG Kafol Mateja

Marolt Mirjana

Kocjančič T. Ana

21

 

Strojna  šola

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
30. 6. 1. E M5-OOB  Fajdiga Ivan

Fajdiga Ivan

Režek Darko

16
30. 6. 2. E M8. OM  Fajdiga Ivan

Fajdiga Ivan

Režek Darko

16
30. 6. 5. M  NAK Fajdiga Ivan

Fajdiga Ivan

Režek Darko

16
30. 6. 5. M  STR Fajdiga Ivan

Fajdiga Ivan

Režek Darko

16

 

Gimnazija in ekonomska šola

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica

2. 7.
1. A GEO Horvat Danijela  Horvat Danijela  Nahtigal Franci 16
2 7. 1. B  ANG Štajnrajh Romana  Horvat Danijela  Nahtigal Franci 16
2. 7. 3. A

ZGO

višanje

Škrlj P. Sonja  Horvat Danijela  Nahtigal Franci 16
2. 7. 3. A GEO višanje Horvat Danijela  Horvat Danijela  Nahtigal Franci 16
2. 7. 3. B BIO višanje Čugura Majda  Horvat Danijela  Nahtigal Franci 16
2. 7. 4. B ANG Tomaduz Dora  Horvat Danijela  Nahtigal Franci 16
2. 7. 1. S Elekt. preglenice Uroš Turk Uroš Turk 17
2. 7. 2. S EKP Uroš Turk  Horvat Danijela  Nahtigal Franci 16
2. 7. 3. S MK Marin Martina  Horvat Danijela  Nahtigal Franci 16
2. 7. 4. S ANG Štajnrajh Romana  Horvat Danijela  Nahtigal Franci 16
2. 7. Izob. odrasli EKP Uroš Turk  Horvat Danijela  Nahtigal Franci 16

 

Strojna šola

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
2 7. 2. E POB Anzeljc Rajko

Anzeljc  Rajko

Barbiš Ado

21
2. 7. 4.M URE Barbiš Ado

Anzeljc  Rajko

Barbiš Ado

21
2. 7. 4.M OG  Fajdiga Ivan

Anzeljc  Rajko

Barbiš Ado

21
2. 7. 4. H  NAK Fajdiga Ivan

Anzeljc  Rajko

Barbiš Ado

21
2. 7. 3. H NAK Fajdiga Ivan

Anzeljc  Rajko

Barbiš Ado

21

 

2 7. 2. F ANG  Bajc Simona

Gabriel Marinka

Bajc Simona

20
2. 7. 2. E ANG Bajc Simona

Gabriel Marinka

Bajc Simona

20
2. 7. 5. M ANG Bajc Simona

Gabriel Marinka

Bajc Simona

20
2. 7. 4. H ANG Tomaduz Dora

Gabriel Marinka

Bajc Simona

20
2. 7. Izob odrasli POB Anzeljc Rajko

Gabriel Marinka

Bajc Simona

20
2. 7. Izob. odrasli Pog. mot. Barbiš Ado

Gabriel Marinka

Bajc Simona

20

 


(Število obiskov: 6)