Select Page

GOVORILNE URE – 2. POLLETJE 2023/24

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 683

Telefon Ilirska Bistrica:
(05) 711 11 00 in (05) 711 11 13

Govorilne ure potekajo od 3. 10. 2023 do 31. 5. 2024 v prostoru poleg šolskega kluba oziroma v drugem prostoru, ki je naveden v stolpcu MIZA/PROSTOR (glej spodnjo tabelo).

Oznaka M1, M2 ali M3 v stolpcu MIZA/PROSTOR označujejo mizo v prostoru poleg šolskega kluba, pri kateri učitelj opravlja govorilne ure.


Starši si lahko na spletni strani šole, kjer so urniki in nadomeščanja za dijake pogledate najnovejše stanje glede prisotnosti oziroma odsotnosti učitelja. – Klik (povezava)


   GOVORILNA URA 1 X TEDENSKOKONZULTACIJE 1 X MESEČNO
UČITELJRAZREDNIKMIZA / PROSTORDANOD-DODANOD-DO
Aleksić Jadran M31. sreda v mesecu13.05-13.50po dogovoru 
Ažnik Tjaša1. R/IBM11. sreda v mesecu11.20-12.05po dogovoru 
Bajc Simona M3petek9.15-10.00po dogovoru 
Bajec Cvetka3. BM2petek9.10-9.551. ponedeljek v mesecu12.10-12.55
Barbiš Ado M1ponedeljek10.00-10.451. ponedeljek v mesecu10.30-11.15
Batista Zeljković Andreja1. TM1Petek9.10-9.551. torek v mesecu10.00-10.45
Bobek Karmen M1Torek8.20-9.05ponedeljek in po dogovoru11.20-12.05
Božič Eneja2. FM3sreda8.20-9.051. četrtek v mesecu8.20-9.05
Bratina Marko zbornica strojnikovčetrtek9.10-9.55petek po dogovoru9.10-9.55
Brne Gorazd pisarna pomočnika ravnateljačetrtek9.10-9.55petek9.10-9.55
Bunić Mohorič Ines M3po dogovoru po dogovoru 
Celin Lenarčič Ana M1torek9.10-9.551. torek v mesecu10.30-11.15
Čufer Sindis M2ponedeljek10.30-11.15sreda10.00-10.45
Dolgan Matej5. MZbornica strojnikovsreda9.10-9.55ponedeljek po dogovoru 
Drobnič Anton2. HM2četrtek9.55-10.25ponedeljek po dogovoru13.00-13.45
Fajdiga Ivan kabinet STR in RAČpetek10.00-10.45po dogovoru 
Fajdiga Janja M2sreda8.20-9.051. petek v mesecu8.20-9.05
Gabriel Marinka M3sreda9.10-9.55petek9.10-9.55
Gombač Erika glej www.ilb.scpo.si    
Gospodarič Katarina pisarna pom. ravnateljicesreda10.00-11.00sreda 
Graovac Nataša2. AM1ponedeljek9.10-9.55četrtek10.30-12.05
Harmel Aleš M1sreda9.10-9.55zadnji torek v mesecu10.00-10.45
Horvat Danijela4. BM1sreda9.10-9.551. petek v mesecu8.20-9.05
Hribar Jasna M3četrtek10.00-10.45četrtek11.20 do 11.55
Ivančič Petelin Urška projektna pisarnasreda10.30-11.15sreda11.15-12.05
Jenček Mojca M3četrtek9.10-9.552. četrtek v mesecu11.20-12.05
Jurca Ariana1. AIBM21. sreda v mesecu9.10-9.552. sreda na dva meseca9.10-9.55
Kafol Mateja3. SM3sreda9.10-9.551. ponedeljek v mesecu9.10-9.55
Kerin Andreja3. A_IBM11. petek v mesecu9.10-9.551. petek v mesecu po predhodni najavi9.10-9.55
Klasinc Magdalena M1petek8.20-9.051. torek v mesecu 
Konjevič Nejc ILBpetek8.50-9.35četrtek11.40-12.25
Koren Valenčič Katja2. BM2četrtek11.20-12.05ponedeljek11.20-12.05
Krebelj Dejan1. SM3sreda9.10-9.551. torek v mescu po predhodni najavi9.10-9.55
Kresevič Bajec Klara M1torek9.10-9.55  
Kristan Boris zbornica strojnikovponedeljek9.10-9.551. ponedeljek v mesecu po dogovoru10.00-10.45
Kristan Eva1. GM1četrtek11.20-12.052. sreda v mesecu9.10-9.55
Likar Žarko2. JM1Sreda9.10-9.55sreda9.50-10.30
Logar Klavdij glej www.ilb.scpo.si    
Logar Morano Teja M3ponedeljek9.10-9.55sreda 
Logar Surina Tadeja1. BM2torek8.20-9.051. četrtek v mesecu11.20-12.05
Majdič Rok3. E/3. FZbornica strojnikov – 081 601 676ponedeljek9.10-9.551. sreda v mesecu7.30-8.15
Majkić Dijana M1sreda8.20-9.053. sreda v mesecu9.10-9.55
Marin Martina4. SM1četrtek10.00-10.451. sredo v mesecu10.00-10.45
Martinčič Iztok zbornica strojnikov – 041 263 879ponedeljek9.45-10.30ponedeljek po dogovoru 
Masterl Aleš4. HM1torek9.10-9.55  
Milavec Vlasta M1četrtek11.20-12.05po dogovoru 
Modic Gašper M2ponedeljek10.00-10.451. četrtek v mesecu9.10-9.55
Nagode Nina1. VM1ponedeljek9.10-9.551. petek v mesecu8.20-9.05
Nahtigal Franci glej www.ilb.scpo.si    
Oberstar Marja glej www.ilb.scpo.si    
Oberstar Tina M2sreda10.00-10.45sreda po dogovoru 
Počkaj Vladimir kabinet MAT (zasilni izhod) – 031 624 396sreda10.00-10.454. četrtek v mesecu8.15-9.00
Poklar Tjaša M22. ponedeljek v mesecu9.10-9.551. ponedeljek v mesecu9.10-9.55
Rebec Hreščak Mateja1. AM1torek10.00-10.45petek10.45-11.30
Režek Darko po dogovoru po dogovoru  
Ritonja Nejka glej www.ilb.scpo.si    
Rojc Tamara glej www.ilb.scpo.si    
Sojer Smerdu Jerneja projektna pisarna ponedeljek9.10-9.55  
Simčič Martin glej www.ilb.scpo.si    
Sitar Dolores4. A IBM11. torek v mesecu8.20-9.051. četrtek v mesecu8.20-9.05
Stražišar Mihaela M2torek9,05-9,551. petek v mesecu8,20-9,05
Strle Silvija1. FM3ponedeljek10.00-10.451. sreda v mesecu8.20-9.05
Šajn Hreščak Inge projektna pisarnatorek10.30-11.15  
Šircelj Ivan klubčetrtek10.00-10.451. torek v mesecu10.00-10.45
Škrlj Fatur Valentina2. EM1sreda9.10-9.551. sreda v mesecu10.30-11.15
Škrlj Počkaj Sonja4. Apisarna tajnice SMtorek12.10-12.552. torek v mesecu11.20-12.05
Šraj Martin1. Jzbornica strojnikovsreda9.10-9.551. ponedeljek v mesecu8.20-9.05
Štajnrajh Romana3. AM3ponedeljek8.20-9.05sreda po dogovoru9.10-9.55
Tiringer Koračin Andreja2. SM2četrtek9.10-9.551. četrtek v mesecu10.30-11.15
Tomšič Teja SVETOVALNA SLUŽBA    
Tornič Kajetana kabinet pri uč. 17ponedeljek8.20-9.051. torek v mesecu8.20-9.05
Turk Darja2. VM1petek10.00-10.451. četrtek v mesecu8.20-9.05
Turk Uroš M1četrtek8.20-9.051. četrtek v mesecu10.00-10.45
Turković Maja SVETOVALNA SLUŽBA    
Valenčič Rudi3. HM1ponedeljek8.20-9.051. pon v mesecu13.00-13.45
Vičič Ervin1. HM1četrtek10.30-11.151. petek v mesecu9.10-9.55
Vidmar Martin kabinet FIZponedeljek9.10-9.551. torek v mesecu9.10-9.55
Visinski Mojca M2sreda10.00-10.451. ponedeljek v mesecu8.20-9.05
Vodopivec Alenka po dogovorupetek9.10-9.551. četrtek v mesecu9.10-9.55
Volk Lana M1sreda10.00-10.45petek po dogovoru9.10-9.55 oz. po dogovoru
Zbačnik Vinko glej www.ilb.scpo.si    
Zorn Jan po dogovoručetrtek9.10-9.551. sreda v mesecu10.00-10.45


(Število obiskov: 1.459)
Dostopnost