Select Page

Popravni, predmetni in dopolnilni izpiti – jesenski rok- začnejo v torek,    16. 8. 2022 in bodo potekali do vključno srede, 24. 8. 2022.

PISNI IZPITI 

Bodo potekali od torka, 16.8.2022 do vključno četrtka, 18.8.2022, po spodaj navedenemu razporedu.

VSI pisni izpiti se začnejo ob 8.00 uri zjutraj.

USTNI IZPITI  

Bodo potekali  za dijake ZAKLJUČNIH letnikov ( 4. A, 4. B, 4. S, 4. H, 5. M in 3.F) isti dan kot pisno  po razporedu za ustni del izpitov.

Ustni izpiti za NIŽJE LETNIKE bodo potekali od petka, 19.8.2022 do vključno 24. 8. 2022 po razporedu za ustne izpite. 

V ponedeljek, 22. 8. 2022 izpitov ni. 

Razpored za pisni del izpitov in ustni del izpitov po PREDMETIH  je  objavljen v istem prispevku (GLEJ PO STRANI SPODAJ!), poimenski seznam pa na šoli, pred zbornico.

RAZPORED PISNIH IZPITOV:

Gimnazija  in Ekonomski tehnik

DatumRazredPredmetUčiteljŠtevilo prijavNadzorni učiteljUčilnica
16.8.1.AKEMKresevič B.Klara1Tomazin Ana Fajdiga Janja22
16.8.2.AKEMKresevič B.Klara1Tomazin Ana Fajdiga Janja22
16.8.2.AFIZAleksić T.Jadran1Tomazin Ana Fajdiga Janja22
16.8.2.BFIZAleksić T.Jadran2Tomazin Ana Fajdiga Janja22
16.8.3.AFIZAleksić T.Jadran1Tomazin Ana Fajdiga Janja22
16.8.4.ASLOKoren Valenčič Katja1Tomazin Ana Fajdiga Janja22
16.8.4.BBIODekleva Barbara1Tomazin Ana Fajdiga Janja22
16.8.1.SKEMFajdiga Janja1Tomazin Ana Fajdiga Janja22
16.83.SNEMJenček Mojca2Tomazin Ana Fajdiga Janja22 
16.8.4.SPSIStražišar Mihaela1Tomazin Ana Fajdiga Janja22

Strojna šola 

DatumRazredPredmetUčiteljŠtevilo prijavNadzorni učiteljUčilnica
16.8.1.EVSN-OK3DjordjevićPredrag1Djordjević Predrag /Fajdiga Ivan23
16.8.1.FPPNBarbiš Ado1Djordjević Predrag /Fajdiga Ivan23
16.8.1.JRSNBarbiš Ado1Djordjević Predrag /Fajdiga Ivan23
16.8.4.HANGŠtajnrajhRomana2Djordjević Predrag /Fajdiga Ivan23
16.8.5.MUREBarbiš Ado3Djordjević Predrag /Fajdiga Ivan23
16.8.5.MANGKafol Mateja 1Djordjević Predrag /Fajdiga Ivan23

Gimnazija, Ekonomski tehnik in Strojna šola

DatumRazredPredmetUčiteljŠtevilo prijavNadzorni učiteljUčilnica
17.8.2.AANGKristan Eva1Krebelj Dejan / Režek Darko22
17.8.1.SMATTiringer Andreja4Krebelj Dejan / Režek Darko22
17.8.3.SMATTiringer Andreja3Krebelj Dejan / Režek Darko22
17.8.1.EMOPDjordjevićPredrag1Krebelj Dejan / Režek Darko22
17.8.1.FMATTiringer Andreja1Krebelj Dejan / Režek Darko22
17.8.1.HMATTiringer Andreja1Krebelj Dejan / Režek Darko22
17.8.1.HGEO –prepisSitar Dolores1Krebelj Dejan / Režek Darko22
17.8.4.MZGOKafol Mateja1Krebelj Dejan / Režek Darko22

Strojna šola

DatumRazredPredmetUčiteljŠtevilo prijavNadzorni učiteljUčilnica
17.8.2.BMATPočkaj Vladimir3Počkaj Vladimir23
17.8.3.AMATBabič P. Jolanda2Počkaj Vladimir23
17.8.3.BMATPočkaj Vladimir2Počkaj Vladimir23
17.8.1.EMATPočkaj Vladimir1Počkaj Vladimir23
17. 8. 2. HMATPočkaj Vladimir2Počkaj Vladimir23
17. 8. 4. HMATPočkaj Vladimir4Počkaj Vladimir23

Strojna šola

DatumRazredPredmetUčiteljŠtevilo prijavNadzorni učiteljUčilnica
17.8.1.JMATAžnik Tjaša1Ažnik Tjaša24
17.8.2.JMATAžnik Tjaša1Ažnik Tjaša24
17.8.3.FMATAžnik Tjaša4Ažnik Tjaša24
17.8.5.MMATAžnik Tjaša3Ažnik Tjaša24

Strojna šola

DatumRazredPredmetUčiteljŠtevilo prijavNadzorni učiteljUčilnica
17.8.3.HPMPDMajdič Rok1Majdič RokDUICST

Ekonomska šola

DatumRazredPredmetUčiteljŠtevilo prijavKomisijaUčilnica
17.8.1.SŠVZGabriel Marinka1Gabriel M./MasterlA.telovadnica

Strojna šola 

DatumRazredPredmetUčiteljŠtevilo prijavNadzorni učiteljUčilnica
17.8.1.EELKBratina Marko1Bratina /Borotadelavnice
17.8.2.JOK1/M4Borota Šraj Martin2Bratina /Borotadelavnice

Gimnazija, Ekonomska šola, Strojna šola

DatumRazredPredmetUčiteljŠtevilo prijavNadzorni učiteljUčilnica
18.8.2.AMATValenčič Rudi3Likar Ž./ Klasinc M.22
18.8.4.BMATValenčič Rudi1Likar Ž./ Klasinc M.22
18.8.4.MMATValenčič Rudi1Likar Ž./ Klasinc M.22
18.8.1.SANGMedvedec D4Likar Ž./ Klasinc M.22
18.8.2.SANGBajc Simona1Likar Ž./ Klasinc M.22
18.8.3.SMKMarin Martina2Likar Ž./ Klasinc M.22
18.8.4.SAGTMarin Martina1Likar Ž./ Klasinc M.22
18.8.2.JM4 USNLikar Žarko2Likar Ž./ Klasinc M.22
18.8.4.SFKTurk Uroš1Likar / Klasinc22

Strojna šola

DatumRazredPredmetUčiteljŠtevilo prijavNadzorni učiteljUčilnica
18.8.4.HRPTDolgan Matej5Dolgan MatejDUICST
18.8.5.MRPTDolgan Matej2Dolgan MatejDUICST


RAZPORED USTNIH IZPITOV:

RAZREDPREDMETPUPUMOPROFESORDatumURAUČILNICAKOMISIJA
1.1.Akemija*Kresevič Bajec Klara19.8.8.0027Aleksić T./Fajdiga J.
2.1.Eelementi konstrukcij*Bratina Marko17.8.8.00delavniceBorota Š.M./Likar Ž.
3.1.EMOP*Djordjević Predrag23.8.8.0025Logar M.T./Likar Ž.
4.1.EVSN*Djordjević Predrag19.8.8.0023Drobnič /Barbiš A.
5.1.Ematematika*Počkaj Vladimir23.8.8.0023Ažnik T./Kristan B.
6.1.FPPN*Barbiš Ado19.8.8.0023Djordjević /Drobnič
7.1.Fdružboslovje*Kafol Mateja24.8.8.0024Kristan E. / Horvat D.
8.1.Fumetnost*Morano Logar Teja23.8.8.0025Djorjdević / Likar Ž.
9.1.Fmatematika*Tiringer Andreja23.8.8.0024Popit T. / Vičič E.
10.1.Hgeografija (prepis)*Sitar Dolores23.8.8.0025Logar M.T./Likar Ž.
11.1.Hmatematika*Tiringer Andreja23.8.8.0024Popit T. / Vičič E.
12.1.Jmatematika*Ažnik Tjaša23.8.8.0023Počkaj V. / Kristan B.
13.1.JM2-RSM*Barbiš Ado19.8.8.0023Djordjević /Drobnič
14.1.Skemija*Fajdiga Janja19.8.8.0027Kresevič / Aleksić T.
15.1.Sšportna vzgoja*Gabriel Marinka17.8.8.00telovadnicaMasterl A.
16.1.Skomercialno poslovanje*Marin Martina24.8.8.0023Krebelj D./Majdič R.
17.1.Sangleščina*Medvedec Damjana24.8.8.0022Jurca A./Počkar M.
18.1.Smatematika*Tiringer Andreja23.8.8.0024Popit T. / Vičič E.
19.2.Afizika*Aleksić T. Jadran19.8.8.0027Kresevič / Fajdiga J.
20.2.Akemija*Kresevič Bajec Klara19.8.8.0027Aleksić T./Fajdiga J.
21.2.Aangleščina*Kristan Eva24.8.8.0024Bajc S./Horvat D.
22.2.Amatematika*Valenčič Rudi23.8.8.0022Babič P.J./Kerin A.
23.2.Bfizika*Aleksić T. Jadran19.8.8.0027Kresevič / Fajdiga J.
24.2.Bmatematika*Počkaj Vladimir23.8.8.0023Ažnik T./Kristan B.
25.2.Bmatematika*Počkaj Vladimir23.8.8.0023Ažnik T./Kristan B.
26.2.Hmatematika*Počkaj Vladimir23.8.8.0023Ažnik T./Kristan B.
27.2.Jmatematika*Ažnik Tjaša23.8.8.0023Počkaj / Kristan B.
28.2.JOK1*Borota Šraj Martin17.8.8.00delavniceBratina M./Likar Ž.
29.2.JM4Borota Šraj Martin17.8.8.00delavniceBratina M./Likar Ž.
30.2.JPUD*Drobnič Anton19.8.8.0023Barbiš A./Djordjević P.
31.2.JUSN*Likar Žarko23.8.8.0025Djorjdević / Logar M.T.
32.2.Sangleščina*Bajc Simona24.8.8.0024Kristan E. / Horvat D.
33.3.Afizika*Aleksić T. Jadran19.8.8.0027samo pisno
34.3.Amatematika*Babič Petrič Jolanda23.8.8.0022Valenčič R. / Kerin A.
35.3.Bmatematika*Počkaj Vladimir23.8.8.0023Ažnik T./Kristan B.
36.3.Fmatematika*Ažnik Tjaša17.8.11.0022Počkaj V./ Habič M.
37.3.FKSVCunja Boris18.8.10:3023Marin M./ Popit T.
38.3.HPMDP*Majdič Roksamo pisno
39.3.Snemščina*Jenček Mojca19.8.8.0022Mlakar L./Režek D.
40.3.Smaterialno knjigovodstvo*Marin Martina24.8.8.0023Krebelj D./Majdič R.
41.3.Smatematika*Tiringer Andreja23.8.8.0024Popit T. / Vičič E.
42.4.Aslovenščina*Koren Valenčič Katja16.8.10:3026Nagode N./Bajec C.
43.4.Bbiologija*Dekleva Barbarasamo pisno
44.4.Bmatematika*Valenčič Rudi18.8.10:3023Popit T. / Marin M.
45.4.HRPT*Dolgan Matejsamo pisno
46.4.HOK5*Fajdiga Ivan16.8.10:3025Barbiš A./Djordjević P.
47.4.Hmatematika*Počkaj Vladimir17.8.11.0022Počkaj V./ Habič M.
48.4.Hangleščina*Štajnrajh Romana16.8.10:3024Vodopivec /Kafol M.
49.4.Mzgodovina*Kafol Mateja24.8.8.0024Kristan E. / Horvat D.
50.4.Mmatematika*Valenčič Rudi23.8.8.0022Babič P.J./Kerin A.
51.4.SAGT*Marin Martina18.8.10:3023Popit T./Turk U.
52.4.Spsihologija*Stražišar Mihaelasamo pisno
53.4.Sfinančni trg in institucija*Turk Uroš18.8.10:3023Marin M./ Cunja B.
54.5.Mmatematika*Ažnik Tjaša17.8.11.0022Počkaj V./ Habič M.
55.5.MURE*Barbiš Ado16.8.10:3025Fajdiga I./Djordjević P.
56.5.MRPTDolgan Matejsamo pisno
57.5.Mangleščina*Kafol Mateja16.8.10:3024Štajnrajh R. /Vodopivec A.


(Število obiskov: 606)