Select Page

Govorilne ure – 1. polletje 2017-18

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 623

Telefon Ilirska Bistrica:
05 711 11 00

V stolpcu razrednik/miza pomeni oznaka M1,M2 ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.

Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba, od 9.10. 2017 do 31. 5. 2018.

GOVORILNE URE

1x tedensko

KONZULTACIJE

1x/mesečno

UČITELJ Razrednik/Miza Dan Od – do Dan Od – do
Aleksić Tscherkassky Jadran M1 Četrtek 12.15 – 13.00 Po dogovoru
Anzeljc Rajko 2.E/ M1 Torek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Ažnik Tjaša M1 Torek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Babič Petrič Jolanda M1 Torek 11.25 – 12.10 Torek 11.25 – 12.10
Bajc Simona M1 Petek 9.10 – 9.35 Petek 9.10 – 9.35
Bajec Cvetka M1 Četrtek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Bajt Rado Bol. odsotnost / / / /
Barbiš Ado 3.F/M1 Sreda 10.00 – 10.45 Sreda 10.35 – 11.20
Božič Eneja 3.E/M1 Ponedeljek 9.10 – 9. 55 Ponedeljek 9.10 – 9.55
Brne Gorazd IB V IB V IB  V IB V IB
Cunja Boris 1.F/M1 Sreda 8.20 – 9.05 Sreda 8.20 – 9.05
Čugura Majda M1 Sreda 11.25 -12.10 Četrtek 12.15- 13.00
Dekleva Barbara IB V IB V IB V IB V IB
Djordjević Predrag 4.H/M2 Četrtek 9.10 – 9.55 Četrtek 10.00 – 10.30
Drobnič Anton 041 515 273 Ponedeljek 11.25 -12.10 Ponedeljek 11.25 – 12.10
Ekar Jernej M1 Ponedeljek 12.15 – 13.00 Sreda 8.20 – 9.05
Fajdiga Ivan M3 Četrtek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Fajdiga Janja 1.J/M1 Petek 11.25 – 12.10 Ponedeljek 8.20 – 9.05
Gabriel Marinka 1.A/M2 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Petek 10.00 – 10.45
Gerželj Alenka M2 Torek 8.20 – 9.05 Torek 8.20 – 9.55
Gombač Erika 1.A/IB V IB V IB V IB V IB
Gospodarič Katarina M3 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Ponedeljek 9.10 – 9.55
Habič Mojca M2 Petek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Harmel Aleš / / / /
Horvat Danijela 2.B/M3 Torek 8.20 – 9.05 Torek 10.00-10.45
Jenček Ocepek Mojca 2.H/M1 Četrtek 11.25 -12.10 Četrtek 12.15 -13.00
Jelušič Gorazd 2.J/M2 Četrtek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Jurca Peter M1 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Ponedeljek 9.10 – 9.55
Kafol Mateja 4.M/M1 Sreda 9.10 – 9.55 Petek 9.10 – 9.55
Kaluža Miran M2 Petek 11.25 – 12.10
Keš Dolores 081 601 657 Torek 13.55 – 14.40 Torek 13.55 – 14.40
Klemenc Martina         SGLŠ (05) 850 10 20 četrtek 11.25 – 12.00 Po dogovoru Sreda/petek
Kocjančič Tomazin Ana
Koren Valenčič Katja 2.A/M3 Petek 9.10 – 9.55 Petek 9.10 -9.55
Kramar Leban Jasna 5.M/M1 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Krašna Branko 1.E/M2 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Ponedeljek 10.00 – 10.45
Krebelj Dejan M3 Torek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Kresevič Bajec Klara M3 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Kristan Boris M1 Sreda 10.35 – 11.20 Po dogovoru
Kristan Eva M1 Ponedeljek 8.20 – 9.05 Ponedeljek 8.20 – 9.05
Leskovec Ana 081 601 659 Petek 9.10 – 9.55 / /
Likar Žarko M2 Torek 8.20 – 9.05 Torek 8.20 – 9.05
Logar Klavdij 4.A/IB V IB V IB V IB V IB
Logar Morano Teja M3 Petek 11.25 – 12.10 Petek 11.25 – 12.10
Majdič Rok 068 601 546 Ponedeljek 11.25 – 12.10 Po dogovoru
Marin Martina 3.S/M2 Sreda 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Marolt Mirjana M1 Četrtek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Masterl Aleš 3.H/M1 Torek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Medvedec Damijana M1 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Milavec Roman Bol.odsotnost
Milavec Vlasta 1.B/M1 Torek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Mislej Danijel M1 Torek 12.10 – 12.20 Torek 12.10 – 12.20
Mlakar Lidija M1 Sreda 12.15 – 13.20 Po dogovoru
Nahtigal Franci IB V IB V IB V IB V IB
Oberstar Marja 2.A/IB V IB V IB V IB V IB
Počkaj Vladimir M1 Petek 9.10 – 9.55
Počkar Mirjam 081 601 658 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Četrtek 12.15 – 13.00
Popit Tatjana 4.B/M2 Sreda 11.25 – 12.10 Po dogovoru
Radivojevič Mirjam Porod. odsot. / / / /
Rebec Hreščak Mateja 3.A/M1 Četrtek 9.10 – 9.55 Četrtek 9.10 – 9.55
Režek Darko 2.F/M2 Ponedeljek 8.20 – 9.05 Ponedeljek 8.20 – 9.05
Rojc Tamara Bol. odsotnost / / / /
Rosina Simonič Bojana 3.A/IB Petek 9.40 – 10.25 Petek 11.40 – 12.25
Rupar Stanislav M3 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Ponedeljek 10.00 – 10.45
Simčič Martin 4.R/IB V IB V IB V IB V IB
Sitar Dolores 2.R/IB V IB V IB V IB V IB
Stražišar Mihaela M2 Četrtek 9.10 – 9.55 1. torek v mes. 12.15 – 13.00
Strmečki Kapel Erika 4.S/M2 Torek 11.25 – 12.10 Po dogovoru
Škrlj Počkaj Sonja 4.A/M1 Petek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Štajnrajh Romana 1.R/IB Petek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Tiringer Koračin Andreja 1.S/M1 Petek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Tomaduz Dora 081 601 658 Četrtek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Tornič Kajetana M1 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Trebec Nada M2 Petek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Turk Uroš 2.S/M3 Petek 10.00 – 10.45 1. petek v mes. 7.30 – 8.15
Valenčič Rudi 1.H/zbornica Četrtek 13.10 – 14.00 Petek 13.00 – 13.45
Vodopivec Alenka 3.B/M2 Sreda 9.10 – 9.55 Sreda 9.10 – 9.55
Zbačnik Vinko 3.R/IB V IB
Žagar Cvetka M3 Sreda 9.10 – 9.55 Sreda 9.10 – 9.55
Žužek Andreja M2 Sreda 8.20 – 9.05 Sreda 8.20 – 9.05

 


(Število obiskov: 3)